Drzwi szklane - Szklarz Poznań Lustra, kabiny, panele, balustrady, drzwi szklane

W dzisiejszych czasach technologia bardzo prężenie się rozwija. Obecnie na rynku są dostępne  nowoczesne materiały, które stanowią duże udogodnienie dla każdego z domowników. Takim produktem są między innymi drzwi szklane, które aktualnie wykonywane są z ulepszonych materiałów, co gwarantuje użytkownikom niezwykły komfort oraz bezpieczeństwo podczas korzystania z tego typu produktów.

Wykonujemy różne rodzaje odrzwi: rozpoczynając od tradycyjnych rozwieranych jedno- i dwuskrzydłowe, przesuwne (skrzydła przesuwają się na szynie),  składane, aż po wahadłowe.

Szklane drzwi skutecznie doświetlają wnętrze i optycznie je powiększają. Pokoje wydają się większe, przestronniejsze.

Coraz częściej szklane drzwi montuje się w łazience. Przepuszczają światło z innych pomieszczeń, co zapewnia światło dzienne przy ciemnej łazience. Takie drzwi doskonale znoszą wysoką wilgotność i posiadają niezwykłe walory estetyczne. Drzwi szklane idealnie pasują do nowoczesnych mieszkań.

Warto dodać, iż drzwi szklane są także uniwersalnymi produktami, które możemy stworzyć sami od podstaw. Mamy możliwość wyboru odcienia szkła, a także motywów, które mogą zostać na nie naklejone. Dzięki temu nasze pomieszczenie będzie unikalne.

Nowoczesne drzwi szklane są całkowicie bezpieczne. Produkowane ze szkła hartowanego lub warstwowego, mają niezwykłą wytrzymałość na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. W bardzo rzadkich przypadkach pęknięcia – powstałe odłamki nie są ostre i nie zagrażają nam.

W nowoczesnych wnętrzach do wyboru mamy szkło klasyczne, białe, szkło kolorowe, szkło piaskowane – matowe. Ciekawą opcją dla drzwi szklanych w aranżacji wnętrz są drzwi przesuwne, które dodatkowo pomogą zaoszczędzić miejsce w niewielkich pomieszczeniach

Jeśli chcemy uzyskać wrażenie lekkości i dekoracyjności decydując się na szklane drzwi w aranżacji wnętrz, możemy wykorzystać rozwiązanie crash glass – zwane inaczej szkłem lodowym lub tłuczonym, składa się zwykle z trzech tafli. Wewnętrzna stanowi szkło, które poddano hartowaniu, a potem spękaniu. Na zewnątrz są dwie gładkie tafle typu float (tradycyjne, niebieskozielonkawe) albo optiwhite (w 100% przepuszczające światło, bez zabarwień). Tafle są ze sobą sklejone i dla stabilizacji zabezpieczone z zewnątrz specjalną folią. Taka technologia zapewnia niezbędną nieraz intymność , a jednocześnie pożądane doświetlenie wnętrza.

Biorą pod uwagę zalety szkła jak i jakość naszej firmy jeśli marzą Państwo o wnętrzu minimalistycznym, nowoczesnym i prestiżowym, to drzwi szklane z pewnością zaspokoją Państwa potrzeby oraz podkreślą charakter wystroju.

Top