O firmie - DESIGN

Nasza firma świadczy profesjonalne usługi szklarskie wraz z montażem. Prowadzimy działalność w Poznaniu i okolicy.  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Nasze usługi wykonujemy profesjonalnie, z dbałością o szczegóły. Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem. Uwzględniamy indywidualne potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Służymy również fachowym doradztwem. Atrakcyjne ceny i terminowość wykonania zleceń nalezą zdecydowanie do naszych atutów.
Gwarantujemy najwyższej jakości szkło, które jest trwałe i odporne na zarysowania i uszkodzenia. Nie ulega zniekształceniu. Zapewniamy pożądany efekt wizualny. Dzięki nowoczesnym technologiom i wysokiej temperaturze wypalania realizujemy dowolne formy szklane.  Niestraszne również dla nas wiercenie, matowanie, czy wykonywanie skomplikowanych cięć.  Dzięki szklanym balustradom, ścianom, czy innym elementom w Twoim domu będzie więcej światła.  Dzięki nowoczesnemu wzornictwu sprawiamy, ze szkło nabiera blasku. Tworzymy zespół specjalistów, których wieloletnie doświadczenie sprawia, iż możemy się pochwalić dużą ilością zadowolonych klientów. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i wieloma instytucjami. Polecamy swoje usługi również pracowniom architektonicznym i projektowym.

Tworzymy niezwykłe przedmioty, które są połączeniem funkcjonalności i piękna: lustra o różnych kształtach i wymiarach, balustrady, nowoczesne kabiny prysznicowe, przeszklone ściany, regały i wiele innych. Wśród naszych usług znajduje się wymiana szyb, montaż elementów szklanych, obróbka szkła. Naszym klientom proponujemy rozwiązania, które są trwałe, estetyczne i praktyczne.  Jeśli szukasz fachowców, którzy podejmą się każdego, najbardziej niezwykłego projektu- ZADZWOŃ DO NAS. PAMIĘTAJ- WYCENA USŁUGI I DORDZTWO GRATIS.

Top