Kabiny Prysznicowe

Zalety posiadania prysznica doceniamy zwłaszcza rano. Pobudza, orzeźwia i ładuje nas pozytywną energią na cały dzień. Dlatego kabiny są tak chętnie stosowane w łazienkach. Wybór odpowiedniego modelu ułatwia oferta szklanych kabin naszej firmy.
Kąpiele pod prysznicem orzeźwiają, mają właściwości zdrowotne i sprawiają przyjemność. Poprawiają odporność a także hartują organizm, przywracając odpowiednie krążenie poprzez wodny termomasaż naczyń krwionośnych. Mycie pod natryskiem przynosi zmysłowe doznania i uwalnia ciało od napięć.

Prysznic jest zdecydowanie szybszym rozwiązaniem w momencie, w którym jesteśmy spóźnieni do szkoły bądź na ważne spotkanie firmowe.
Ciągły dopływ wody pozwala pozbyć się nam problemów ze zmienny ciepłem wody oraz idealnie pozwoli nam ją dostosować do naszych aktualnych potrzeb.

Zaletą szklanych kabin jest możliwość dostosowania jej zarówno do potrzeb użytkownika jak i wielkości pomieszczenia co daje szerokie możliwości aranżacji nawet niewielkiej łazienki. Dzięki odpowiedniemu rozwiązaniu można zaoszczędzić całkiem sporo miejsca. Wiadomo, że biorąc kąpiel pod prysznicem mamy możliwość ograniczenia zużycia wody – tak więc taka kąpiel jest przyjazna nie tylko dla środowiska, ale i dla naszych portfeli.
Kabiny prysznicowe są wykonywane z najwyższej jakości szkła hartowanego o grubości 8mm. Jest ono zdecydowanie bardziej wytrzymałe od zwykłego szkła niehartowanego.

W naszej ofercie znajdą Państwo szkło każdego rodzaju: szkło bezbarwne, grafitowe, brązowe, matowe (satyna). Ściany kabiny,  dostępne są w wersjach przezroczystych jak również, o ograniczonej przejrzystości – od matowych i wzorzystych, po przyciemniane.

W naszej ofercie znajdują się zgodnie z najnowszym trendem obecnie panującym w aranżowaniu łazienek  ścianki prysznicowe, które świetnie będą prezentować się w nowoczesnym salonie kąpielowym. Ogromną zaletą ścianek prysznicowych  jest prosta bryła. Duża tafla szkła znacznie ułatwia mycie ścianki.  Prysznice „walk in” stały się symbolem nowoczesnych łazienek. Oryginalny design ścianek zrewolucjonizował wygląd prysznica.
Wszystkie prysznice „walk in”, kabiny, ścianki i drzwi prysznicowe mogą być zabezpieczone unikalną powłokę powodującą, że produkty dużo łatwiej utrzymuje się w czystości. Szkło może być pokryte niewidoczną dla ludzkiego oka powłoką ,która dzięki zastosowaniu polimerowej warstwy woda spływa po szkle nie pozostawiając osadów.

Osobom posiadające tradycyjną wannę, oferujemy szeroka gamę parawanów nawannowych  zainstalowanych na  krawędzi wanny. Rozwiązanie to również nadaje nową funkcję wannie w łazienkach, w których rezygnacja z niej jest niemożliwa.Podsumowując szklana kabina prysznicowa jest idealnym rozwiązaniem dla Państwa domów a jakość oferowanych przez naszą firmę produktów spełni Państwa oczekiwania w 100%.

Top