Panele szklane - Szklarz Poznań Lustra, kabiny, panele, balustrady, drzwi szklane

Szkło na ścianie nad blatem w kuchni jest dobrym pomysłem, jeśli uważasz, że tradycyjne płytki są nudne. Szkło w kuchni to rozwiązanie funkcjonalne i efektowne! Ponadto gładka tafla szkła świetnie się nadaje do małej kuchni, ponieważ znakomicie powiększa wnętrze. Szkło jest też bardzo dekoracyjne. Można wybrać szkło kolorowe, dzięki temu aranżacja kuchni nabierze charakteru.

Nasza firma proponuje panele szklane laminowane z nadrukiem UV oraz szkła kolorowe lacobel.

Szkło laminowane to doskonała alternatywa  dla istniejących płytek ceramicznych. Jego główną zaletą jest to, że nawet po rozbiciu utrzymują się przez warstwę laminatu. Panele szklane można dostosować to każdego rodzaju zabudowy, niezależnie od kształtu.

Lacobel jest to rodzaj szkła, pokryty z jednej strony najwyższej jakości lakierem. W naszej kolekcji znajdą Państwo bogatą gamę kolorystyczną.

Aranżacje ze szkłem na ścianie są nowoczesne, lekkie i efektowne. Szkło umieszczone na ścianie w kuchni między blatem, a szafkami to także najmodniejszy trend w urządzaniu kuchni. Oprócz względów praktycznych za stosowaniem szkła w kuchni przemawiają bowiem zalety dekoracyjne. Jest to dobre rozwiązanie do kuchni z salonem, ponieważ takie kuchnie wymagają większej dyscypliny w urządzaniu i dobieraniu wyposażenia. Szkło jest bardziej neutralne od płytek na ścianie, dlatego pasuje do otwartej kuchni, którą dopasowujemy do wystroju salonu. Dzięki idealnie gładkiej powierzchni są bardzo łatwe do oczyszczenia, zwłaszcza, że nie ma pomiędzy nimi problematycznych fug. Odporność na zarysowania i uderzenia sprawia, że przez lata zachowują atrakcyjny wygląd. To właśnie ten estetyczny aspekt staje się często decydującym czynnikiem przy wyborze paneli szklanych. Panele szklane są również odporna na wysokie temperatury do + 200 stopni Celsjusza.

Panel szklany jest tworzony w oparciu o druk UV. Jest to najnowocześniejsza technika, dotychczas możliwa tylko na papierze. Druk UV na panelach szklanych to nowoczesne, a zarazem szybkie rozwiązanie.

Panele szklane do kuchni są wytwarzane również ze szkła trawionego, które jest matowe i trwałe. Może być poddawane szlifowaniu lub frezowaniu. Występuje w kilku kolorach.

Panele do kuchni są produkowane ponadto ze szkła piaskowanego. Powierzchnia paneli ze szkła piaskowanego jest chropowata. Można uzyskać rozmaite efekty, na przykład wzory lub napisy, które przypominają grawerowane.

Panele szklane do kuchni mogą być wykonana ze szkła klejonego. W tym przypadku tafle szkła są połączone folią lub żywicą. Możemy wybrać łącznik w dowolnym kolorze, a nawet połączenie różnych kolorów co daje bardzo ciekawe możliwości aranzacji.

Panele szklane do kuchni powstają również przy zastosowaniu szkła lodowego. Szkło lodowe daje niezwykły efekt wizualny, gdyż składa się z trzech warstw, przy czym środkowa jest rozbita. Całość jest połączona żywicą. Może występować w różnych kolorach. Jest stosowane również jako fronty, blaty oraz półki.

Szklane panele to przede wszystkim rozwiązanie interesujące, designerskie i nade wszystko funkcjonalne. Dzięki temu Państwa domy staną się jeszcze bardziej wyjątkowe .

Top