Ścianki całoszklane - Szklarz Poznań Lustra, kabiny, panele, balustrady, drzwi szklane

Nowoczesna aranżacja powinna być stylowa, przejrzysta, przestronna i zdyscyplinowana. Nic więc dziwnego, że coraz częściej występuje w duecie ze szkłem, które sprawia, że wnętrze nabiera lekkości i nieskazitelnej elegancji. Jednak estetyczny wygląd to tylko jedna z wielu zalet tego awangardowego materiału. Szkło to materiał wielkopowierzchniowy, dlatego stosowanie go we wnętrzu pozwala uniknąć nadmiernej ilości fug, styków, połączeń i dylatacji. Szklana ścianka działowa umożliwia nam dyskretną izolację przestrzeni, przy zachowaniu optymalnego doświetlenia, co z kolei daje szansę stworzenia aranżacji zgodnej z najnowszymi trendami wnętrzarskimi.

Ścianki całoszklane są to jedne z najnowocześniejszych rozwiązań architektonicznych. Ścianki szklana są elementem dzielącym powierzchnie domowe oraz biurowe. Doskonale pasują zarówno do pomieszczeń zaaranżowanych w nowoczesny sposób, jaki i do klasycznych stylizacji, gdzie dopasowują się do tradycyjnego wyposażenia. Już od dłuższego czasu ścianki są standardem wystroju biur oraz firm. Jednak od niedawna są coraz popularniejsze jako element wystroju w mieszkaniach i domach. Pełnią funkcję ozdobną, ale przede wszystkim dzielą  i porządkują obszar pomieszczeń mieszkalnych. Optycznie zwiększają przestrzeń. Ważne jest, by zabudowa całoszklana dobrze korespondowała z wybranym stylem wnętrza, dlatego oferujemy Państwu pomoc w wybraniu najlepszej opcji w optymalnej  cenie.

Ścianki szklane muszą być odporne na działanie czasu. Oferujemy szkło hartowane, które zapewnia trwałość oraz bezpieczeństwo. Materiał ten jest odporny na zarysowanie, dlatego nie będziemy się musieli martwić o różnego rodzaju zarysowania, czy pęknięcia. Jak już wspominaliśmy ścianki nadają pomieszczeniom szyku oraz elegancji, dlatego też proponujemy Państwu różne rodzaje szkła: bezbarwne matowe oraz grafitowe. Dzięki temu ścianki będą się nadawały zarówno pomieszczeń o designie nowoczesnym, jak i tradycyjnym. Szkło matowe zapewnia intymność, to co znajduje się we wnętrzu obszaru, który oddzielamy nie będzie widoczne na zewnątrz.

Pożądany we współczesnym wnętrzu efekt intymności można też uzyskać przy użyciu szkła laminowanego. Nowoczesna technologia laminowania pozwala na łączenie różnego rodzaju tafli szkła, o dowolnej grubości. Skleja się je za pomocą żywicy lub folii PVB. W obu przypadkach materiał dekoracyjny (np. grafika) umieszczany jest między dwoma warstwami spoiwa. Sklejenie wszystkich elementów odbywa się na specjalnej linii technologicznej, pod wpływem działania wysokiej temperatury. Powstałe w wyniku tego procesu tafle są bezpieczne (pozostają stabilne po rozbiciu) i wytrzymałe.

Ścianki całoszklane często są używane w biurach, ponieważ zapewniają bardzo dobrą izolację akustyczną. Oferujemy wykonanie różne rodzaje zamknięć: tradycyjne drzwi szklane lub nowoczesne zamykane automatycznie. Produkt montuje się w profilach o różnych wysokościach oraz wykrojach. Gwarantujemy wykonanie ścianek całoszklanych w systemie mocowań punktowych lub w profilach, które są stosowane przy podłodze lub w suficie.

Kiedyś szkło było używane w budownictwie bardzo rzadko, ponieważ było łamliwe oraz kruche. Obecnie jednak zostało wzmocnione. Jest łatwo dostępne, a dzięki możliwości obróbki szkła w wysokiej temperaturze możemy uzyskać dowolny kształt. Można wpasować ściankę w pozostałe ściany pokoju. Nowoczesne biura są projektowane w ten sposób, by zwiększały przestrzeń oraz zapewniały maksimum światła. Ścianki całoszklane to zapewniają. Dzięki temu wystrój biura jest przyjemniejszy, a  zapewnia się idealne warunki do wydajnej pracy.

Duże powierzchnie szklane wymagają wysiłku, aby utrzymać je w czystości. Receptą na to może być szkło samoczyszczące. Od zewnątrz pokryte jest ono specjalną powłoką o własnościach katalitycznych, dzięki czemu rozkładane są wszelkie zabrudzenia organiczne szyby, np. tłuste plamy – i hydrofilowych, dzięki którym w czasie deszczu woda rozpływa się równomiernie po powierzchni szyby, zmywając wszelkie zabrudzenia i nie dając tzw. efektu wyschniętych kropli

Oferujemy najwyższej jakości szkło. Gwarantujemy szybkie wykonanie usługi, jej trwałość oraz pożądane efekty wizualne. Zapewniamy niezbędne wsparcie techniczne. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu możemy służyć fachową poradą w podjęciu decyzji dotyczącej wyboru szkła, czy jego kształtu.

Top