Zlecenie na życzenie - Szklarz Poznań Lustra, kabiny, panele, balustrady, drzwi

Nasza firma podejmie się wykonania każdego projektu. Wykonujemy każde, nawet najbardziej niezwykłe zlecenia. Jeśli zaprojektowałeś szklane gabloty, witryny- my je wykonamy. Dodadzą one twojemu wnętrzu lekkości, zapewnią nowoczesny design, kształty mogą być zgodne z twoimi projektami i pomysłami. Ciekawym pomysłem będzie również szklana biblioteczka o dowolnych kształtach. Jeśli masz pomysł na ścianę z akwarium- my to wykonamy. Przeszklone klatki schodowe, podłogi, czy inne pomysły- chętnie zrealizujemy.

Szczególnie awangardowe wrażenie sprawia widok szklanych schodów w połączeniu z balustradą wykonaną ze szkła giętego. Równie niezwykły efektowne będą stopnie szklane  łączone z balustradą nie w sposób mechaniczny , ale przy wykorzystaniu cienkiej warstwy przezroczystego silikonu konstrukcyjnego.

W nowoczesnych konstrukcjach budowlanych coraz częściej spotykamy elewacje szklane, w których to tafle szklane są mocowane punktowo lub liniowo do konstrukcji wsporczych. 

Fasady szklane możemy podzielić na dwa za typy:
– fasady wykonane w systemie ramowym: tafla szklana jest mocowana do elementów stalowych  lub do profili aluminiowych
– fasady wykonane w systemie bezramowym: jest to systemach przeszkleń strukturalnych w których tafla szklana jest mocowana punktowo do niezależnej konstrukcji nośnej.


Szkło po którym chodzisz, przez które jest widoczne poprzednia kondygnacja to naprawdę niezwykłe wrażenie. Takie konstrukcje mają zastosowanie zarówno w obiektach użyteczności publicznej, jak i prywatnych domach. Jeżeli zaprojektowałeś indywidualnie obudowę kominka i lubisz widzieć płomienie ognia możemy zaproponować żaroodporne szkło kominkowe.  Niezwykłej elegancji w Twojej kuchni mogą dodać szklane blaty z dowolnym zaprojektowanym przez Ciebie wzorem. W połączeniu z wykonanymi ze szkła drzwiczkami mebli kuchennych pozwolą na uzyskanie niezwykłego efektu. Jeżeli masz jakiekolwiek pomysły na nietypowe zastosowanie szkła we wnętrzu swojego domu bądź firmy zapraszamy do nas.  Poniżej prezentujemy awangardowe zlecenia. Czekamy na kolejne wyzwania.

Top